Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-28, 17:04   #4999
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Ja próbuję rozgryźć cień "Glammy goes to.." (tak, miałam kupic ciemny i widać co wyszło). Hipotetycznie powinien podkreślić mi ciemnobrązowe oczy, ale coś nie umiem sie nic umalować
Jak go nakładasz sam czy jako bazę? Dla mnie jest super i mimo, że jest dosyć błyszczący to lubię go na dzień używać. Pięknie podkreśla niebieskie oczy () ale myślę, że z brązowymi też powinno być ślicznie

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Też się przyłączam do grona ciepłozimnych "mieszańców" Wydaje mi się, że w prawie wszystkim mi dobrze Jedynie na oczach nie mogę mieć różu w żadnej postaci, bo wyglądam na chorą, ale na ustach szaleje ze wszystkim

No chyba, że instynktownie wybieram te "dobre" odcienie


W której szafie są te zachwalane przez was topy: gel look i ten drugi, coś tam better nails (hę? )
U mnie gel look był w standardowej 1 szafie, a ten drugi nie jestem pewna czy o ten czy chodzi (taki w srebrnym opakowaniu?) to w 2

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja również nie używam podkładów z różowym pigmentem bo wyglądam jak świnka
Beauty Blender kosztuje wraz z kosztami przesyłki coś ok.85-88 zł na stronie,która zajmuje się dystrybucją tych gąbeczek.Btw.Ja jestem nią oczarowana Wiem,że są bardzo skrajne opinie na jej temat ale ja przyłączam się do zachwytów
Drogo . Poczekam aż trochę stanieją (albo będą dostępne te no name ).
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora