Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-14, 17:02   #1893
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
No tak, bazy, ale mogą być stosowane jako kremowe cienie i to miałam na myśli. Nakładałam bazę w kremie na powiekę i na to aplikowałam cień prasowany lub nakładam bazę w kremie solo na powiekę i za każdym razem efekt był daleki od oczekiwanego, więc tak czy siak - nie polecam tej paletki.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------



Ma się pojawić we wrześniu.

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------



Stosowałam różne bazy (Essence, Inglot, Joko, Elf) z i każdą wyglądało tak samo (czyli źle). Bazy, które wymieniłam stosowałam i stosuję pod cienie prasowane bądź sypkie i sprawdzają się bardzo dobrze, więc to nie była ich wina iż te kolorowe bazy ze Sleek'a zbierały się w załamaniu.
właśnie doznałam szoku, wchodzę na all, a tam ta..dammm...:
http://allegro.pl/sleek-makeup-roz-d...553151395.html
cena - nie mogłam uwierzyć, ale myślę, może jakaś ściema - poprosiłam o real fotkę i jak dostałam, to długo się nie zastanawiając kliknęłam mam nadzieję, że dotrze i wszystko będzie ok.
Za tę cenę to bym wszystkie 5 kliknęła, jakby tylko były
to o jedną pozycję mniej na liście wishy - ale coś mam przeczucie, że z czasem będę mieć wszystkie paletki
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując