Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-09, 13:45   #1873
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez datlies Pokaż wiadomość
Drogie czerwonowłose, a co z pigmentacją/repigmentacją/dopigmentowaniem włosów? Stosowała któraś? Jeśli tak to jak radzicie mi ją wykonać?
Ponieważ moje czerwienie na wlosach są dosyć jasne ale z powodu rozjaśniania dwa tygodnie i mam białorude włosy, uważam że ten zabieg jest mooim włosom konieczny.
Do fryzjera nie pójdę bo fryzjerom w moim mieście nie ufam, mam wrażenie że o włosach wiedzą 1/3 tego co wie doświadczona wizażanka w tym temacie, bo zazwyczaj nie są to fryzjerki z pasji tylko czysty zawód, podciąć i pofarbować.
Teraz zamierzam farbować włosy tylko mieszanką czerwieni allwaves 6.60 z soczystą maliną joanna natura, no i nie wiem jaką farbę wybrać do pigmentacji.. czy np. blond na poziomie 8.0 nadawałby się do tego zabiegu czy lepiej wykonać tą pigmentację czerwienią 6.60 allwaves ?
POMÓŻCIE
Hej.
Jeśli chodzi o utrzymanie kolor to w skrócie:
- rzadziej myć włosy ( w miare możliwości)
-Myć odżywką częściej niż szamponem.
- Ewentualnie uzywać szamponu bez SLSa.
- Odświeżać pianką lub tonerem..
- Myć letnią/ ciepłą NIE gorącą wodą.
- Można uzywać tonera do odżywki lub czerwonego szamponu.
- Farbować tylko odrost a reszte traktować tonerami / piankami..

A Pigmentacja
Tak owszem daje efekty ja raz robilam i jak bede miala okazje to zrobie i drugi raz, bo
a) kolor autentycznie się dłużej trzyma
b) nie jest droga ( widziałam na allegro już od 10-12 zł z goldwella)
c) ma dobre recenzje od wielu dziewczyn.
Jedyny minus że jest wodnista troche i przyciemnia kolor..
To tyle, nie chce mi sie wiecej powtarzac wiec jakby co odsyłam na 1 stronę wątku bądź przejrzyj stary wątek..
MarzenQa92 Kochana a moze szampon suchy..? albo nie wiem dodawaj sobie tonera do odzywki/ maski.. albo rób płukanki octowe lub cytrynowe..?


EDIT: Dodałam trochę tekstu do 1 strony, miłej lektury..!
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2013-03-09 o 14:01
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora