Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-25, 16:18   #2550
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
czy któraś z was próbowała płukanki z gencjany na ochłodzenie koloru?
szukałam o tym na internecie, ale większość osób pisze na przykładzie blond włosów
Miałam kiedyś spróbować, ale bałam się, że połowa mnie i połowa łazienki będą w chłodnej tonacji, a włosy nadal w ciepłej. Ale jeśli spróbujesz, podziel się spostrzeżeniami

Dziewczyny! Zdrowiejcie. Raz, dwa!

W załączeniu moje włosy. Przepraszam za brzydki fotomontaż, ale nie mam czasu na zabawy w mistrza kompozycji. Natomiast grzecznie dokumentuję swoje włosowe przygody - w ramach spłaty długu za Wasze włosowe porady i zdjęcia

Wella Color Touch 6.0 na oksydancie 1,9%. Położona po raz drugi. Tradycyjnie już na dobrze wymyte włosy, mokre. Tak wyglądają włosy, mniej więcej, miesiąc po farbowaniu (w między czasie kąpane w morzu, moczone w basenach, myte nawet 2x dziennie przez dwa tygodnie).

Kolor spiera się pięknie (równo na całej długości i nie na rudo). Aczkolwiek, jeśli ktoś marzy o zmyciu się CT po obiecywanych przez producenta dwudziestu kilku myciach, to może się rozczarować. Dla mnie to zaleta, że "trzyma brąz", natomiast, gdyby rzeczywiście sprał się w 100%, to miałabym teraz rudawy brąz po poprzedniej farbie. Być Może jak się położy CT na "brudne włosy" z zamkniętymi przez odżywkę łuskami, to efekt farbowania trwa krócej. Za to podobno jeszcze dłużej utrzymuje się na umytych i wysuszonych włosach (tylko oczywiście bez żadnych odżywek, pianek - "gołe" włosy).

Kolor jest bardzo naturalny (neutralny), nawet po tych dziestu myciach. Właściwie to głupio zrobiłam, że nie ujęłam na zdjęciu odrostu. Widać bowiem dobrze, że niefarbowane włosy są chłodne (szarawe), a farbowane "neutralne". Używając Castinga czy czegoś w tym guście, widziałam ohydny kontrast szarości odrostu i rudziejącej farby, teraz farbowańce i odrost wyglądają całkiem spójnie

Polecam. A sama zastanawiam się nad jakimś eksperymentem z mixtonem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg color touch 2 mies po --4 mini.jpg (35,9 KB, 36 załadowań)
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-09-25 o 16:22
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora