Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-23, 13:29   #894
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
Ostatecznie od koleżanki odkrójkę Up the amp z MACa. Jestem w szoku, bo wygląda na szaro-niebieski fiolet, a u mnie na ustach na róż

Czyli o ile dobrze zrozumiałam, jeżeli taka pomadka się wtapia, a przy tym dobrze mi w czerni i kolory Lata wydają się zbyt przytłumione jestem jednak chłodną zimą?
Są duże szanse, ale popróbuj też innych kolorów, porównaj kolory różnych zim na sobie. Ogólnie u wszystkich zim kolory innych zim są ok i wyglądają raczej naturalnie, ale kolory własnego podtypu są najlepsze. I jak już pisałam, kolory oceniamy na podstawie innych, otaczających je, dlatego często dopiero porównując z sąsiednimi podtypami, o podobnych kolorach widać najsubtelniejsze różnice. U chłodnej zimy najważniejszy jest chłód. Jeśli zauważysz regułę, że wszystkie bardzo, bardzo zimne kolory wyglądają na tobie naturalnie, a nawet małe domieszki ciepła wyglądają już gorzej to tak, chłodna zima.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Tinkerbell:

Najlepiej zrób sobie dokładną przymiarkę, postaraj się ocenić do jakiej grupy należą najlepsze i najgorsze kolory:
http://barwyurody.blogspot.com/2012/...oznac-typ.html

Liczy się jak kolory wpływają na wygląd twojej twarzy, jak zmieniają wygląd skóry, wyrazistość twarzy, oczu itd. Postaraj się na chwilę zapomnieć o guście, modzie, itp. Farbowane włosy zasłoń chustką. Najlepiej przymierzać różne odcienie tego samego koloru, o ile mamy taką możłiwość.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora