Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-08, 08:44   #431
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Chodź, chodź do nas pocieszymy, wycałujemy

Akurat to, że próbujesz poprawic sobie humor po kiepskim dniu, jest normalne. Tylko może ciutek ograniczyć ilość , a w domu trzasnąć głupawą komedię
Ehhhh takiego tulania mi trzeba

Nooo komedia byłaby na pewno łaskawsza dla portfela

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Właśnie 3 raz pomalowałam paznokcie z nosa mi cieknie, w końcu zarzuciłam czerwony piasek wibo i czekam aż wyschnie, nawet stemple dziś nie współpracują
czasem też mam takie dni...

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
biedna
troszkę..

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bidula oć utulam do cyca

Mgiełciu też tak mam więc pjonteczka, w extremalnych sytuacjach umawiam się z dziewczynami na domówkę i ostre picie. W ostatnim roku chyba 2 razy taką imprę zrobiłyśmy i co najgorsze na jednej, ni w ząb, nie mogłam się zalać
idę, już idę!

A ja własnie reaguję anty towarzysko, zamykam się w domu i zamartwiam sama.. ehh.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;48029384]Jabłuszko
[/QUOTE]ślicznie!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
dziękuję rób rób! Ty masz tyle płytek i wzorków do wyboru
no trochę ich mam, to fakt

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam mani, nosiłam od niedzieli. Zoya przyklejona jak na super glue.
Na blogu też jest
piękne i ten lakier mmmmmhhhmmmm - śliczny!!!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam nowe mani, na blogu też jest
a to mi jakoś nie.. chyba jednak nie lubie tego typu lakierów. Za to na twoje pazurki zawsze miło popatrzeć, w czym by nie były akurat ubrane

Też mam nowe mani. Tym razem kształt na ostro. Ja jednak tak wolę, zwróćcie uwagę na boczki proszę. Za mocno gdzieś cos? U mnie chyba nie da sie ogarnąć kształtu tak żeby mi odpowiadał i z kolei zostawić boczki w spokoju..




Paese 324 - piasek jakby kto pytał. Nie ma na nim żadnego topa, a momentami na zdjęciach jak tafla wygląda - magia, no!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora