Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-10, 19:00   #509
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Dobrze dziewczyny, przekonałyście mnie.

Nie chcę nikogo męczyć czy tez być pomijana, więc przestawię się
Pięknie dziękuję Moje stare oczy skaczą z radości

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
haha wszystkie cudne choć Cumel sobie inaczej wyobrażałam - myślałam, że będzie biel z dodatkiem innych nut, a tu nudziak, no ale sliczny i tak
Fabryka to must have Maniurka dla mnie też, mimo, że takich róży podobnych jest sporo, ale ja mając już kilka innych jestem tym zachwycona. Tylko ciekawe co z kryciem u mnie 3 warstwy były niby w miarę, ale 4 idealne, a niektóre pisały, że 2, góra trzy...

hehehe
a jesienne widziałaś? duochromy i holo-duochromy

dziękuję
I tak Cumel jest śliczny mimo, że nudziak
Anula serio 3 warstwy ?? U mnie 2 a na niektórych pazurkach wystarczyła 1 grubsza
Nie, nie widziałam, nie widziałam, nie widziałam

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
każda z nas może mieć inne spostrzeżenia co do lakieru, tego jak się nim maluje, ile warstw, w jakim czasie wysycha, czy potrzeba topa, itp., itd.

tylko to jest tak, że ja byłam przygotowana, że może być ciężko z tym lakierem (tym samym nie oczekiwałam od niego zbyt wiele). neony z ChG wydają mi się do siebie podobne pod względem malowania - cienkie warstwy, szybko, delikatnie muskać pędzelkiem, żeby nie ściągnąć poprzedniej warstwy, podobnie było z najnowszymi holo no i ja niestety nie potrafię się rozstać z bazą i topem, szczególnie z tym drugim, ponieważ paznokcie prawie zawsze maluję w nocy, nie bezpośrednio przed snem, ale mam świadomość, że 3 warstwy (baza, dwie warstwy lakieru) mogą nie wyschnąć zanim się położę wolę sobie oszczędzić wku*wu z rana, widząc popsute mani, ale tutaj już przebija się moja wygoda i doznania estetyczne

czasami marzy mi się, żeby wszystkie lakiery kryły po jednej, maksymalnie dwóch warstwach niestety to tylko marzenia
O to to to
Nie potrafię malować cieniutkim warstwami i dodatkowo delikatnie operować pędzelkiem pewnie dlatego nie lubię się z Chinkami
U mnie to jest tak, moge nakładac i 3 warstwy ale żeby nie było gór i dolin a jak są to, żeby Sh je równał, i żeby nie wyglądał na paznokciu grubo


Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
ja nie straszę po prostu chyba mnie maniurka nie lubi

Ja gdzieś nie potrafię pomalować nią równomiernie i często robią mi się właśnie góry i doliny


Dziś już trochę lepiej, antybiotyk dopiero postawił mnie na nogi.
oo kochana jesteś Dziękuję nie trzeba w przyszłym tygodniu w sobotę powinnam być w mieście to coś kupię teraz i tak jakoś nie mam siły ani weny na malowanie
Oj tam zaraz
U mnie też są góry i doliny , niektóre Essiaki i Rimelki też u mnie tak wyglądają ale Sh wszystko pięknie równa
Tyle dobrego
Nie ma sprawy jakby co to pisz
Wcale się nie dziwię, że nie masz ochoty

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja też się przemęczę, jeśli efekt jest tego wart

nowość
Cudnie ale chyba go nie muszę mieć

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
nie, nie jest


Mniammniam Tadam ze stempelkami



__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2014-09-10 o 19:02
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora