Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-09, 21:28   #1089
SillyNat
Raczkowanie
 
Avatar SillyNat
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 470
GG do SillyNat
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ja usuwalam rozstepy laserem ..niestety moje sa juz stare i poprzestalam na 1 serii zabiegow a powinno sie wykonac kilka takich serii. I seria 4 zabiegi potem pol roku przerwy i powinna byc 2-ga. W sumie wydawalo mi sie ,ze zabiegi cos daly ale teraz po uplywie czasu znowu sa wodoczne wiec nie wiem jak to jest moze powinno sie wykonac wiecej tych zabiegow???Teraz stosuje zwykla oliwke po kapieli i czasami preparaty na rozstepy ale zdaje sobie sprawe ,ze one nic nie daja. Ja trafilam na tana klinkie dzieki dziewczyna z innego forum i lekarza z polecenia (ale powiem wam ,ze odrazu mi powiedzial ,ze nie moze mi obiecac cudow bo starych rozstepow sie nie usunie niestety- w sumie jestem mu wdzieczna za szczerosc mimo ,ze sie zalamalam ale wiekszosc tych gabinetow nastawionych jest na zysk i obiecuja zlote gory a to niej jest fair. Ale dla dziewczyn , ktore maja nowe rostepy (czerwone) jest duza szansa ,ze sie ich pozbeda. Za same zabiegi placilam malo w porownaniu z innymi klinikami w polsce .
Aaliyah powiedz ile zapłaciłaś za zabieg (jak była cena za jeden, a jaka za serię czterech?) i skąd je usuwałaś?
Jeśli możesz też powiedzieć czy to jakoś boli, co się potem dzieje ze skórą, co trzeba robić po takim zabiegu, a czego nie wolno.
Będę Ci bardzo wdzięczna za więcej szczegółów
Pozdrawiam
SillyNat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując