Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ile kosztuje aborcja?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-15, 15:47   #30
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: ile kosztuje aborcja?

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Nie, lepsze jest udawanie ze czegoś nie ma
Jak sie o czymś nie mówi, to to przeciez nie istnieje...

Na tej samej zasadzie ciemnota w Polsce sprzeciwia sie lekcjom z wychowania seksualnego. Bo jeszcze komus (czytaj dzieciom) wpadnie do głowy seks uprawiać, a jak sie o tym nie mówi, to przeciez seks wsrod nieletnich nie istnieje.
To jest dopiero paranoja. I bzdura totalna.
Powinno sie wiedzieć. Wszystko. Jak sie zabezpieczać, czym groza niezabezpieczone stosunki, jak wyglada aborcja, jakie moga byc powiklania i ile to kosztuje.Ale nie przez koscioł czy prolifowskie organizacje tylko niezależne i obiektywne źródło. Aborcja tez powinna być tematem edukacji. Po to, by nikt nie traktował jej jako formy antykoncepcji.

Ale jak widac chocby w tym wątku, niektórzy ciągle wiedzą lepiej.

Co do tematu - słyszałam ze w granicach 1500-2000 zlotych do 3 miesiaca.
do 6 tygodnia bodajze 700-1000 zastrzyk. nie wiem na ile są to potwierdzone informacje.
na pewno cos na ten temat jest na stronie Federy.
Pokaz mi prosze zdanie gdzie napisalam ze aborcji nie ma, ze nie istnieje?
Mnie nie interesue temat wychowania seksualnego, a po za tym ja nie mam zielonego pojecia gdzie Ty wyczytujesz w moich postach ze czegos nie ma , ja pisze caly czas ze jest to nielegalne, nie ze tego nie ma !
Nie odnosisz sie do moich postow i zastanawiam sie czy Ty wogole przeczytalas co a pisze?
Zgadzam sie powienno sie wiedziec jak sie zabezpieczac, i czym groza niezabezpieczone stosunki, jak wyglada aborcja oraz to ze jest nielegalna ,ale cena ?po co komus cena jak to jest nielegalne , nie zabezpieczylas sie ponos tego konsekwencje!
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując