Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przyjaciółka zazdrosna o chłopaka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-17, 21:10   #29
daqmar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 257
Dot.: przyjaciółka zazdrosna o chłopaka

Cytat:
Napisane przez kamalaska Pokaż wiadomość
smutno jest sie czuc opuszczonym i porzuconym, wtedy wlasnie jest zlosc i rozzalenie
Kiedyś też mnie olała przyjaciółka - tzn ja myślałam, że ona nią była i wiem jak jest przykro. Po tym jak znalazła sobie chłopaka przestała mieć czas dla mnie. I to nie o to chodziło, że się rzadziej spotykałyśmy, bo potrafię to zrozumieć, czas nie jest jak guma od majtek i się nie rozciągnie, więc trzeba go dzielić z innymi, tylko że ona całkowicie mnie olała. Coś na zasadzie "ty nie masz faceta, więc nie mamy o czym ze sobą rozmawiać". Dlatego jestem taka przeczulona na tym punkcie i obiecałam sobie że ja nigdy się tak nie zachowam wobec innych.
Nie wiem jaki jest związek Twojej przyjaciółki i jakie są wasze relacje teraz, ale jeżeli ona znajduje dla Ciebie czas i chce się z Tobą spotkać na prawdę to może nie warto wszystkiego przekreślać ? Nie wiem ile macie lat i jakie obowiązki, ale ja się cieszę jak uda mi się z moją przyjaciółką raz w miesiącu spotkać. Więc co 2 tygodnie kawka to nie żaden ochłap. I nie obrażam się jak mi czasami odpisze po paru godzinach lub następnego dnia. I to nie znaczy że jesteś mało ważna dla niej, ale nie możesz oczekiwać że zawsze będziesz na pierwszym miejscu. Takie moje zdanie
daqmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując