Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozmaitości, czyli wszystko o czym chciałybyśmy porozmawiać ;) - wątek plotkowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-04, 13:48   #25
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Rozmaitości, czyli wszystko o czym chciałybyśmy porozmawiać ;) - wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
A jak już wrócisz, to napisz mi, czy stosujesz naturalną pielęgnację twarzy/ciała? Sądzę po oleju z nasion malin
Nie stosuję naturalnej pielęgnacji, nie służy zupełnie mojej tłustej, problematycznej cerze. Używam tylko kilku naturalnych produktów: peelingu enzymatycznego z e-naturalne, skrobii modyfikowanej dry flo z Mazidel (bo zwykłe pudry nie dają rady ), hydrolatów i oleju jojoba do zmywania tuszu. I jeszcze włosy farbuję henną (Khadi). I to tyle.
Kiedyś próbowałam używać podkładów mineralnych i wszystkie obrzydliwie się warzyły na mojej twarzy

Wika, Igi składa już zdania? Mój synek jeszcze nie, ale potrafi pojedynczymi słowami opisać, co widzi, ostatnio np. otworzył książeczkę na stronie z niedźwiedziami, jedzącymi śledzie i powiedział: "mniam mniam! Jibka! (rybka) Apkami! (łapkami) Klap!", co oznaczało, że niedźwiedzie siedzą i łapkami jedzą ryby
__________________
Jesteś!

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2016-05-04 o 14:10
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując