Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-08, 08:37   #4072
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Teraz jest ciężko z pracą, jak znajdziesz prace jakąkolwiek w zawodzie to weź ją, jak nabierzesz doświadczenia 2-3 lata będziesz mogła mierzyć wyżej i szukać czegoś lepszego Bardzo dużo salonów szuka z wieloletnim doświadczeniem, 'własnym portfelem klientów' i mało kiedy chcą kogoś bezpośrednio po szkole. W salonach 'lovely look' mają fryzjerów nawet bez kwalifikacji, czujesz to? moja koleżanka tam prace dostała, to mają fryzjerki tylko po jakimś kursie a strzyżenie męskie tam chyba 39 zł kosztuje.To jest drozej niz w zwykłym salonie i ja pytam za co oni sobie tyle liczą bo chyba nie za umiejętności i wykształcenie.
serio ? nigdy nie byłam w tym salonie ale zawsze mi się kojażył własnie z takim no wiesz... "poziomem" no bo przez szybę wyglądają te salony bardzo porządnie a tu proszę ale rzeczywiście sobie liczą no i to też troche podnosi ich renome bo bardzo wiele pań uważa, ze im drożej tym lepiej i widać mogą się zdziwić.
No własnie tak chciałam zrobić, żeby się gdzieś zatrudnić żeby zdobyć doświadczenia i żeby się tez bardziej oswoić z pracą i po właśnie 2-3 latach można by pomyśleć co dalej no ale zobaczymy, jeśli za rok dalej będziesz wchodzić na wizaż (a mam nadzieje, ze tak) to Ci będę wszytsko pisac co u mnie z pracą

P.S. jesli możesz to kliknij na Basię w moim podpisie klikać można co 5 min więc jakby Ci się chciało to klikaj raz na jakiś czas
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora