Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Cudaczki Niemowlaczki 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-01, 17:17   #1076
Monecitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 229
GG do Monecitka
Dot.: Jesienne Cudaczki Niemowlaczki 2009

Cytat:
Napisane przez tancerkaGd Pokaż wiadomość
a u nas Julka wstała o 14.30 - wypiła 70ml herbatki na lepsze trawienie, pobawiłyśmy się na macie - odkryłam nowe gilgotkowe miejsca na ciele Dziecia i o 16 przyszła pora na obiadek. Wypiła zaledwie 60ml mleka, zrobiła kupę (wczoraj nie było..) i poszła spać. Dzięki temu ja sobie mogłam coś ugotować. tz dzisiaj nie ma więc musiałam ugotowac tylko dla siebie - nie lubie tego robić, bo zawsze za duzo wychodzi, więc jestem obżarta....
teraz czas na gry w facebooku (ostatnio się chyba uzależniłam)

a jaką zupkę robisz Patrykowi? tzn. z czego?

a co do deserkow hipp to to sa takie wielkie sloiczki i wydaje mi sie ze moja julka nawet przez te 3 dni nie dalaby rady wszystkiego zjesc ale moge sie mylic ależ będzie moje zdziwienie jak zasmakuje jej....marchewka
Tak ja tez sie tak bawie z Patrykiem, ze szukam u niego laskotek i moj najwiecej ma na pleckach i na dekoldzie
Ja robie mu zupke marchewka+pietruszka+ziem niacze i bardzo chetnie ja zjada Chcialam mu dac sloiczek zupki jarzynowej na sprobowanie, i nawet maz wczoraj taka kupil, ale nie doczytal dobrze skladnikow a okazalo sie ze jest tam dodane mleko pelne (co mnie zdziwilo), wiec juz nie moge mu go dac, bo przeciez Patryk ma skaze bialkowa I caly sloiczek musze wyrzucic ale nie sa one drogie
Ja jak pierwszym raem zaczynalam dawac malemu zupke, to zaczelam od 30ml i jak zjadl, to zaczal mi plakac ze chce jeszcze i ciagle buzie otwieral

Cytat:
Napisane przez Kaasiula Pokaż wiadomość
My tez planujemy 2 ale nie wiem jak to będzie w przyszłości może się dużo zmienić ja tam zawsze marzyłam o dużej rodzinie ale niestety realia są jakie są pewnie na więcej niż 2 nie będzie nas stać, wiadomo że nie to że pieniądze są dla mnie tak ważne ale chciałabym żeby moim dzieciom niczego nie brakowało i żeby skończyły studia nie to co mama i tata a ta w ogóle to po porodzie jakos tak jeszcze bardziej zapragnęłam przeżyć to jeszcze raz, w ogóle dla mnie to takie piękne nosić po sercem swoje dzieciątko dać drugie życie aż łezki mam jak przypomne sobie moment narodzin Matiego

No teraz tata bawi synka a mama na kompie
Dzwoniłam dziś do zus-u pieniądze poszły w piątek ale dziś przelewu nie miałam, głupi bank zawalił
Pytałam tez o te dodatkowe 2 tyg pani mi oznajmiła że muszę napisac takie pismo i wysłać do zus-u a potem zadzwonić jaka jest decyzja-paranoja chyba wiadomo że się należy skoro od 01.01.2010 jest 20 tyg a jestem w trakcie macierzyńskiego

No jutro podpisujemy akt notarialny ale niestety okazało się że na mieszkanie wejdziemy najwcześniej po 15 marca no cóż trudno jakoś przeżyjemy

Wklejam nowe zdjęcia Matiego bo tak dużo dałyście to mi się użaliło
No tak to juz jest ze banki nie ksieguja w poniedzialki i przelewow nigdy w ten dzien tyg nie ma
Jakos wytrzymacie do tego marca, juz blizej niz dalej A to mieszkanie jest juz gotowe do zamieszkania, czy jest w stanie surowym?

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
Ja kiedyś też chciałam 3-kę, najlepiej 2 dziewczyny i 1 chłopaka, ale teraz obstawiam opcję 2+1. Wszystko oczywiście zależy od sytuacji finansowej, z drugiej strony uważam, że dziecko powinno mieć rodzeństwo, czasem ważniejszy jest brat lub siostra niż lekcje tenisa czy wakacje za granicą
Zgadzam sie w 100% z Twoja wypowiedzia

Ok spadam bo moj i Patryka ulubiony serial leci
Monecitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując