Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-11, 07:32   #3728
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Wiesz co, zebym nie została posądzona ze kolaboruję) a nie mozesz sama zmieszać sobue wit C z wodą do injekcji? taniej ci wyjdzie i efekt podobny? ( 10 ml wody i 1,75 g wit C)
Kupiłabym na twoim miejscu winogronowe serum. Piekny skład.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------



Mam zele 1% i 1,5% hialuronowe i oba są ok, a cerę jak zdarzyłam sie zorientować mamy naczynkowa mieszaną) ja kupiłam swoj na www.beautyever.pl. Sa ok, zreszta nie miałamnigdy klopotow z takimi zelami..
Tez zel mieszam z olejem, wogole na tym zelu wszystko prawie "pichcę"

A co do toniku witC to ja tez robie małe porcje 10 ml max bo wit c moze po prostu sie ulotnić. Wit C - to zwykły u mnie kwas askorbinowy.
Jesli masz naczynka to tonik z glukonolaktonem i kwasem laktobionowym (ten szczegolnie na naczynka polecam)- ale nie ten z BU, tamten ma 6% a ja robie inny, bez mocznika bodajrze tego co w składzie z BU,
Robie mocniejszy ale tez w małych porcjach 10 ml. Jesl ichcesz to napisz na priv to opisze co i jak bo tutaj to nie na temat
Ok, może teraz głupie pytanie,ale.. ile to będzie 1,75g? Tzn powiedzmy łyżeczek..? Mam wagę jubilerską, ale szczerze mówiąc, nie ufam jej Niemal za każdym razem pokazuje mi inne wyliczenia, wiec wolę się na niej nie opierać.
Ahh, teraz mam mętlik w głowie... Byłam pewna, co kupię a tu takie coś
Ja akurat za tonikami nie przepadam Wolę ukręcić choćby lekkie serum na hialuronie i mieszać z kremem/olejem/innym serum, bo po tonikach skóra jest dla mnie nieprzyjemnie lepka. Tak samo jak po wszelkich mleczkach, toteż te produkty wyłączyłam całkowicie z pielęgnacji Nawet hydrolatów nie używam, mam tylko różany, który mieszam z glinką. Ale może właśnie zamiast robić tonik to dałoby radę do HA dodać te składniki? Orientujesz się może? Ale to już tematy nie na ten wątek

Ja do tej pory kupowałam HA zazwyczaj na all i było w porządku. Ale skoro nie bardzo polecacie, to może sobie daruję, tym bardziej, że pojemnościowo są spore
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując