Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-18, 18:43   #3632
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Wiem o tym, pisałam wcześniej już, że jakiś czas temu chciałam mieć na włosach zielonkawą poświatę, stąd farba metaliczna, poza tym zmieszałam ją z 9.1, aby wyszło coś na poziomie 7,5 bo nie chciałam ciemno, metaliczne farby delikatnie gaszą moje rudości a dodatek popielu miał oczywiście też zadanie przygaszenia

Ale teraz sytuacja jest inna, chcę mieć na prawdę zimny, średni brąz, więc zamówiłam alfaparf 6.07 i 8.21 ( zamówiłabym 7.21 albo i nawet 6.21 ale niestety nie było) w zamiarze mam jeszcze dokupienie 6.1, potrzebuje troche opalu bo mam dużo złotego barwnika we włosach razem z tą rudością
Generalnie to zrobiłabym jeszcze inaczej ale takich farb jak chce nigdy nie ma i musze kombinować

Przyznaj się tu grzecznie co cię kusi może któraś podpowie. A jak nie to się czegoś dowiemy

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------


Metaliczne farby to chyba mają zielony pigment, a on neutralizuje czerwony reflex, taki miałaś czy rudy albo żółty ???
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując