Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Antydepresanty a ciąża i inne wątpliwości...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 10:34   #16
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Antydepresanty a ciąża i inne wątpliwości...

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
(...)
To chyba tak jest. Ja miałam cykle po 28-30 dni, teraz mam po 37. ;/
(...)
Ja bym się skonsultowała z innym lekarzem. Mnie też kiedyś podano leki tarczycowe mające poprawić moje samopoczucie i wyrównać czynność akcji serca. Myślałam, że po nich zejdę, a były to tylko preparaty jodowe. Po jednej tabletce czułam się jak po 10 kawach wypitych na cito, łapy mi chodziły, tętno skakało do 150, obłęd jakiś...
Kolejny ednokrynolog kazał mi to natychmiast odstawić i powoli wszystko wróciło do normy.
Też miałam cykle 28-30. Od pół roku mam między 24 a 35. Żadnych reguł. Ciotka może zawsze odwiedzić.
Boję się właśnie jeszcze większych skoków ciśnienia, bo mnie i bez tyroksyny potrafi potelepać.
Wczoraj odkryłam też "fajną" reakcję na alkohol. Przyjechałam do domu zmarznięta jak nie wiem co, więc zrobiłam sobie grzańca z piwka. Po wypiciu połowy zaczął mnie łeb nawalać, zrobiłam się bordowa i łapki mi się roztelepały.....
Oczywiście, tak jak napisałam, do kolejnego endo się wybieram. Niestety mam wizytę dopiero za 10 dni.

Edytowane przez Foka29
Czas edycji: 2008-11-27 o 10:35
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując