Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Antydepresanty a ciąża i inne wątpliwości...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-02, 15:01   #28
memi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 775
Dot.: Antydepresanty a ciąża i inne wątpliwości...

kropka99%??? skad masz takie dane??? hmmm widocznie jestem w 1% szczesliwcow, bo bralam daaaawno temu jod przez jakis rok i nawet nie poczulam skutkow.. poza tym w ulotce musza byc opisane wszystkie dzialania niepozadane, kazdy lek moze je wywolac, co nie znaczy, ze z tego powodu mamy nie brac zaleconych lekow i zde te dzialania u nas wystapia/badz nie. Jak nie sprobujemy to nie bedziemy wiedziec. Innasprawa-czy dany lek byl wskazany w konkretnym schorzeniu. Ja jod bralam na wola obojetnego i moja tarczyca byla jedynie za duza, hormony zas byly ok (chyba, bo nie pamietam dokladnie). Nie wiem czy u Ciebie wskazanie do brania jodu bylo rowniez uzasadnione. Ale nie jest to powod by pisac, ze sam lek jest zly.

foka wspolczuje negatywnych doswiadczen z lekarzami. Ja tez takie posiadam, ale tych pozytywnych jest wiecej. Dodam tylko , ze trudno wypowiadac sie w sprawach medycznych na podstawie niepelnych danych. Mysle, ze choroby wspolistniejace i stopien ich kontroli powinno jednak lekarza interesowac. W koncu hormony tarczycy maja duzy wplyw na caly organizm i wartosc cisnienia tetniczego czy wynik ekg jest tu napewno nie bez znaczenia... Inna sprawa-doswiadczenie. Moze ten endokrynolog ma na tyle dosiwadczenia, ze nie musial tego ekg ogladac (bo i tak sie na nim nie zna??) ?Ciezko mi oceniac, bo i ja "nie widze" Cie calosciowo..
Tego, co Ci wczesniej pisalam nie odbieraj jako atak na siebie- w koncu znam Cie tylko z Twoich wypowiedzi na wizazu i stad czerpie informacje i poszukuje przyczyn niepowodzen terapeutycznych. W kazdym razie- zycze powodzenia przy wizycie u koljenego endokrynologa..
__________________
Antoś 4.03.2009
Grześ 22.10.2010
Czekamy na Córeczkę TP 4.07.2014






Edytowane przez memi
Czas edycji: 2008-12-02 o 17:03
memi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując