Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-02, 21:22   #2049
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Ja tak naprawdę najbardziej jeste zadowolona z tego pędzla z EDM, korektor mam wrażenie wchodzi mi w zmarszczki pod oczami. Jak normalnie udaję się je ukryć płynnym korektorem to tu się uwidoczniły. Nie wiem, może nie potrafię ich nakładać....

Czekam na jeszcze jedną przesyłkę z próbkami, zamówiłam tam próbkę tego miętowego korektora... zobaczymy
Przyznam,ze mietowy korektor jest sredni tzn glownie chodzi oto,ze mimo wszystko ten odcien zieleni nie sprawdza sie tak jak powinien.
Jak go zamowilam to dziewczyny mi go odradzaly ale bylo juz po.....teraz wiem,ze mialy racje
W kazdym razie sama zobaczysz i ocenisz,z checia sie dowiem jakie beda Twoje odczucia

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a te pudry/ podklady ? jak Ci sie podobaja i roze mnie to najbardziej kusi
Roze maja bossskie i zreszta nie tylko roze ale by efekt byl nalezyty trzeba pamietac o pedzlach i odpowiedniej aplikacji

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Miałam Clinique I Shiseido kupione na Tru. Wcześniej Burżujka cały czas używałam
.... No a teraz zachwalacie mi YSL , Fatala i ja biedna nie wiem...

Ja powinnam zlecieć też z 7 kilo...
Wiesz,to tylko zalezy od tego jakie masz rzesy i oczekiwania od tuszu.
Mnie bardzo pasuje Faux Cils i nie narzekam na niego ale trzeba pamietac o regularnym myciu szczoteczki
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora