Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pryszcze po filtrach - trądzik - Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-31, 01:33   #9
Rawia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 26
Dot.: Pryszcze po filtrach - trądzik - Atrederm

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
To nie będzie mocny filtr, ale jeśli z BU byście kupili (tak, jak ja) puder bambusowy z ochroną UV to jest do niego dołączony tlenek cynku do wymieszania, a mnie ten puder nie zapycha, przeciwnie, czasem pomaga i myślę, że to dzięki temu, że zawiera dużo krzemu. Poza tym... Myślał ktoś tutaj, żeby samemu zrobić sobie krem, albo chociaż spróbować. Bo są strony, na których można sobie tlenek cynku, czy tytanu bez problemu kupić, a tak to jeszcze składniki na krem (oczywiście takie, które by wam skóry nie zapchały).

Zresztą z filtrami nie przesadzajcie. Ja czytałam, że większy niż 20 SPF nie ma sensu, że 20 to w porządku ochrona. Gdyby ktoś chciał to mogłabym poszukać, gdzie to czytałam. Pewnie mam gdzieś w zakładkach...


Tego drugiego pudru od wizażanki przede mną trochę bym się bała. Bo podają substancje aktywne, ale jak to jest... One tworzą sto procent tego produktu? Bo nie ma pozostałych składników. Jeśli tak to moim zdaniem można by się na stronie dopytać co to za minerały morskie i sobie samemu zrobić taki puder dużo taniej.
Domyślam się, że to jest całkowity skład tego wyżej wymienionego pudru.

Pudrem bambusowym z BU mnie zaciekawiłaś... Chyba póki co to najlepsza opcja, nakładałabym na podkład mineralny. Szkoda tylko, że ta ochrona nie jest zbyt wysoka, zwłaszcza, że nie nawali się go grubo na twarz, żeby nie straszyć Nie wiem czy to wystarczy.

Chyba, że ktoś jeszcze zna jakiś inny puder naturalny z filtrami?
Rawia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując