Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seriale cz. V
Wątek: Seriale cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-05-01, 12:56   #214
woven_by_wind
Zakorzenienie
 
Avatar woven_by_wind
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Everywhere
Wiadomości: 8 558
Dot.: Seriale cz. V

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
No, powiem tak... jestem Ci po prostu wdzięczna Pewnie ciągle bym odkładała ten serial, ale tak jakoś po Twoich postach go włączyłam.
I właśnie obejrzałam 2 pierwsze odcinki i wkręciłam się totalnie. Oczywiście nie do końca spodziewałam się aż tak wolnego tempa akcji i w ogóle atmosfery serialu Jest inaczej niż myślałam, ale... zachwycająco.

A co najważniejsze:
o ile do tej pory Andrew Scott był dla mnie "po prostu" dobrym aktorem, to w tej roli powala. Momenty, w których nie wypowiada żadnych kwestii, ale na jego twarzy widać dokładnie każdą myśl, emocję i odczucie, są jakimś aktorskim kosmosem
Obejrzałam całość i właściwie zrobiłam to tylko dla Scotta. Fabuła była mi wcześniej znana, więc nie byłam niczym zaskoczona, ale byłam tylko ciekawa czy zakończenie będzie takie samo jak w filmie z 1999 roku, bo tylko tę wersję filmową widziałam. Ostatni odcinek był najlepszy, moim zdaniem.
Jeśli chodzi o postać Dickiego, to ta serialowa dużo bardziej mi się podobała od tej, którą grał Jude Law. Polubiłam go.
Jeśli spodobała Ci się fabuła serialu, to polecam ubiegłoroczny "Saltburn". Bardzo podobny plot
woven_by_wind jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując