Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tabletki opalające, wspomagające opalanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-10, 17:54   #382
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: Tabletki opalające, wspomagające opalanie

Stosowałam tabletki z beta karotenem z Oenobiol przez około miesiąc czasu .Zużyłam 1 opakowanie i oprócz tego po około tygodniu zastosowałam 10 tabletek z betabronz. Po tym czasie i w trakcie przebywałam na plaży parę razy i ani razu się nie opaliłam jak już coś to bardzo minimalnie. Wczęsniej jak nei stosowalam tabletek(to mój pierwszy raz) opalałałam się raczje na czerwono(mam jasną karnację) po czym po 1 dniu brązowło.Natomiast teraz mogę rpzebywać na słońcu dlugi czas byłam około 4 godziny na słońcu i nic się nei spaliłam ale również nei opaliłam. Nie wiedziałam gdzie w tym znaleźć przyczynę i myślę, że to prez te tabletki. Jednak nie wiem czem taki efekt. Większośc napisała, że po tych tabetkach skóa jest brązowa, ladnie się opala a mi prawie wogóle.
Nie wiem czy mam się z tego powodu cieszyć czy nie. z 1 strony nei spiekam się co jest bardzo dużym plusem a z 2 wogóle się nie opalam.

Jak myslicie czy to przez te tableki taki efekt czy może dlatego iż na plaże stosuję balsam brązujący??
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując