Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki to kolor? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-13, 12:42   #1870
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

Cytat:
Napisane przez adellee Pokaż wiadomość
Jaki to kolor?
Mam teraz ciemny blond

nie wygląda mi na nic więcej niż brąz z poziomu 5, wyszukaj sobie w google palety kolorów np loreal majirel i zobacz, co Ci przypasuje.

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez menorka Pokaż wiadomość
A jak uzyskać taki kolor? Albo co powiedzieć fryzjerce żeby taki zrobiła? W sensie jaki to kolor bo totalnie ciemna jestem w tych sprawach

szłabym o zakład, że to zdjęcie na jakimś wątku odnośnie koloru (jaki to kolor, jak uzyskać taki kolor....) się już pojawiło.... tak czy siak, akurat w blondach mniej się odnajduję, ale mi to wygląda na popielate, baza to może być 7 lub nawet 6, ale są bardzo rozjaśnione przez jasny blond poziom 9, perłowy.... tu sądzę, że jedynie fryz.będzie mimo wszystko wiedzieć. jeśli wydrukowane zdjęcie nie oddaje koloru, może zadzwoń do salonu, poproś o adres mailowy i poślij im fotkę.(moja kol tak robi - wysyła z dwa dni przed na maila salonu czy już nawet strzyżącej ją dziewczyny zdjęcie i się jakoś dogaduje)

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez zakochana19 Pokaż wiadomość





może to coś jak "bursztynowy blond" 834??? Stosowała któraś Wizażanka ten kolor?

wychodzi o wiele, wiele ciemniej. I tu polecam, abyś przeglądnęła sobie paletę majirel (je polecam, bo paleta jest bogata, a próbki duże i idzie coś zobaczyć) - najlepiej w sklepie fryz, ale jak nie masz, wpisz w goole majirel paleta, weź na grafikę i popatrz (z tym, że wychodzą nieco przekłamane na monitorze - często są nieco ciemniejsze, niż w rzeczywistości).
Martencja24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując