Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-25, 16:05   #2166
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jeśli chodzi o roże AM to ja mam nude i jak go rano nałoże tak wieczorem nadal mam go na twarzy. Może trwałość zależy od koloru? W sumie nie powinno tak być, ale wszystko się może zdarzyć.
Chimay współczuje felernego zakupu, ale może Summer Sand z Amilie będzie odpowiedni w lato? Wiem to i tak nie ratuje sprawy, bo nie masz podkładu na "teraz". Mam nadzieje że przy następnym zakupie trafisz.

Ja dzisiaj nałożyłam AM na mokro i muszę powiedzieć że faktycznie zużyłam mniej produktu i lepiej się scalił z moją twarzą, ale muszę jeszcze poeksperymentować. Ostatnio coś mi w nim przeszkadza, jeszcze nie wiem co, a mam w domu biga więc mam nadzieje że to będą tylko moje fanaberie

EDIT:
W ogóle to chyba skuszę się na te mikrosfery silikonowe i wymieszam je 50/50 z pudrem bambusowym z Paese. Taką mieszankę użyje jako primer, może wtedy AM nie będzie kaprysić na moich porach i jakoś bardziej gładko będzie wyglądał... oby.
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."

Edytowane przez Almodis
Czas edycji: 2014-01-25 o 18:45 Powód: nowa myśl :D
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora