Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-17, 15:42   #497
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Podpatrzyć? To znaczy mam się pochwalić?
Meow mi się spodobało, miałam biga, którego jednak oddałam, gdyż za jasny. Niby ok, ale rzucało się w oczy. To był Abyssinian na poziomie 0. Teraz planuję kupić dwa bigi 0 Ocicat i 1 Abyssinian.
Gdybym miała więcej pieniążków, uwierz mi, już codziennie miziałabym się Meow
heh. wyczytalam juz na watku meow,ze Abyssinian1, ale dziekuje,ze sie pochwalilas)
Ja sie juz nie martwie za jasnymi podkladami, wole kupic jasniejszy i przyciemnic np. tlenkiem cynamonowym
A probowalas sama ukrecic meow? ja sie w to bawilam ale wiedze, ze bez jakiegos mlynka ciezka sprawa. tak na metode rozcierajaco-wstrzasajaco-woreczkowa to tylko primer i finisher daje rade

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;26970360]Nawet nie próbuj kusić . I tak na razie konto wyczyszczone, a tu pewnie jakieś inne wydatki przyjdą, a nie ciągle minerały i minerały . Nie samymi prochami człowiek żyje .

[/QUOTE]
Jasne,ze sprobuje
Mialam kilka miesiecy przerwy zakupowej wiec czas zapasy zrobic
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując