Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 16:31   #3702
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Ale kupisz go czy raczej sobie odpuścisz?
Ja nie mogłam wytrzymać bo przemyłam nim twarz i nie mogłam się uwolnić od tego zapachu, ciągle go czułam, fuj
Wiele potrafię znieść dla efektu poprawiającego się stanu skóry, ale tego nie mogłam przeżyć
Zazdroszczę dziewczynom, które go używają i widzą dobre rezultaty

Niedługo składam zamówienie i wezmę tradycyjnie neroli, dołożę jeszcze rumiankowy i z róży stulistnej i nie będę więcej narzekać

Ludziki, czy któraś z Was miała olejek myjący drzewko różane?
Nad kocanką to się będę musiała bardzo głęboko zastanowić, bo co z tego, że działa, skoro przez ten smrodek nie dam rady używać
Jak na razie różany i oczarowy mi bardzo służą, neroli trochę mnie kusi, ale trochę się boję zapachu (może wezmę próbkę przy zamówieniu z mazideł).

Olejek myjący drzewko różane miałam poprzednio (teraz mam pomarańczę), wg mnie różnią się tylko zapachem, myją tak samo. Chyba nawet zapach drzewka różanego mi się podobał bardziej niż pomarańczy (taka spożywcza jest ), tylko to drzewko od róży jest dość odległe, zapach dużo świeższy.
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora