Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - HIPERPROLAKTYNEMIA - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-19, 08:37   #1383
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: HIPERPROLAKTYNEMIA - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Witajcie

Zdenerwowana i zaniepokojona długimi cyklami (30-50 a nawet ostatnio 70 dni plus okropny ból piersi przed okresem), wybrałam się do ginekologa. Zleciła badania krwi i oczywiście wyszedł podwyższony poziom prolaktyny. Dostałam Bromocorn na recepcie. Wykupiłam, przeczytałam ulotkę i teraz boję się brać. Lek ma na pierwszym miejscu 'leczenie choroby Parkinsona' - więc domyślam się, że jest bardzo silny? Przeraziły mnie możliwe skutki uboczne. Podobno powoduje obniżenie ciśnienia (ja i tak mam je niskie). Pocieszcie mnie, że u Was nie było tak źle. Czy ten lek trzeba brać już cały czas czy może ureguluje mi cykle i będę mogła go odstawić?
Wszystkie leki na hiperprolaktynemię bardzo obniżają ciśnienie, nie dostaniesz w tym przypadku czegoś zupełnie bez skutków ubocznych.
Na pocieszenie powiem, że ja już w ogóle nie czuję skutków ubocznych bromergonu, chyba, że przez kilka dni go nie wezmę.

Na początku rzeczywiście było ciężko, do pracy ledwo się doczołgiwałam, w dni jak zwiększałam dawkę leku brałam pracę z domu, bo nie byłam w stanie siedzieć przy biurku. Ale to było pierwszych kilka tygodni, potem już luz.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując