Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-13, 07:37   #4092
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nyasu Pokaż wiadomość
Przyszło do mnie dzisiaj (w sumie to wczoraj) moje zamówienie - sunny fairest 10 g i korektory. Dostałam dodatkowo próbkę sunny cream.
Powiem Wam dziewczyny, że jestem w ciężkim szoku. Może nie jestem tak "skandynawsko" - super blada, ale zawsze uważałam, że mam bardzo jasną cerę. Tymczasem moje sunny fairest okazuje się być trochę za jasne... Nie jestem pewna, jak to będzie wyglądało w ciągu dnia (testowałam podkład wieczorem), może troszkę lepiej. Normalnie po raz pierwszy w życiu mam na twarzy za jasny podkład Byłam pewna, że będzie ok, bo golden fairest był dosłownie odrobinkę za ciemny i zbyt martwy (a może tylko zbyt martwy). A tu takie zaskoczenie :p Macie pomysł jak troszkę uratować sytuację? :p

O sunny cream już nawet nie wspomnę. Kolor śliczny, szkoda tylko że mi nie pasuje. Przyda się na jakieś wampiryczne imprezy ;D
Mam tak samo - mam matujący. Za to w formie rozswietlającej, której próbowałam w poprzednim tygodniu kolorystycznie był ok. Albo opaliła mi się szyja albo rozświetlający jest ciemniejszy. Za to Goldrn Fairest uważałam, że jest za ciemny o pół tonu, ale na tle Sunny Fairest wydaje się być ok.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora