Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-28, 17:48   #307
Kaaaaja1995
Przyczajenie
 
Avatar Kaaaaja1995
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Witam! Mam skórę wrażliwą, skłonną do przesuszeń z wypryskami. Chciałabym zmienić moje kosmetyki na bardziej "naturalne", które nie posiadają tych różnych źle wpływających na naszą skórę składników. Postanowiłam zacząć od żeli do twarzy. Czy mogłybyście napisać mi który z tych żeli jest najlepszy pod względem składu?

1.Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna, Żel myjący

Skład: Aqua (Water), Coco Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-7 Citrate, Panthenol, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Saccharomyces/Zinc Ferment, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide.

2.Ziaja, Ulga Dla Skóry Wrażliwej, Kremowy żel myjący do twarzy i ciała

Skład: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Coco-Sulfate, Glycerin, Cocamide DEA, Coco Glucoside, Panthenol, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) roqt Extract, Styrene/Acrylates Copolymer, Xanthan Gum, DMDM Hydantoin, Sodium Benzoate, Lactic Acid

3.Ziaja Med, Kuracja Lipidowa, Fizjoderm, Żel

Skład: Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Sodium Cocoyl Isethionate, PEG-8, Panthoneol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben.

4.Ziaja, Calma HLC, Żel myjący z wapniem

Skład: Aqua (Water), PEG-40 Glyceryl Cocoate, Sodium Coceth Sulfate, Propylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Bacopa Monniera Extract, PEG-8, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Calcium Gluconate, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Triethanolamine

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaaaaja1995 Pokaż wiadomość
Witam! Mam skórę wrażliwą, skłonną do przesuszeń z wypryskami. Chciałabym zmienić moje kosmetyki na bardziej "naturalne", które nie posiadają tych różnych źle wpływających na naszą skórę składników. Postanowiłam zacząć od żeli do twarzy . Czy mogłybyście napisać mi który z tych żeli jest najlepszy pod względem składu?

1.Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna, Żel myjący

Skład: Aqua (Water), Coco Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-7 Citrate, Panthenol, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Saccharomyces/Zinc Ferment, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide.

2.Ziaja, Ulga Dla Skóry Wrażliwej, Kremowy żel myjący do twarzy i ciała

Skład: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Coco-Sulfate, Glycerin, Cocamide DEA, Coco Glucoside, Panthenol, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) roqt Extract, Styrene/Acrylates Copolymer, Xanthan Gum, DMDM Hydantoin, Sodium Benzoate, Lactic Acid

3.Ziaja Med, Kuracja Lipidowa, Fizjoderm, Żel

Skład: Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Sodium Cocoyl Isethionate, PEG-8, Panthoneol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben.

4.Ziaja, Calma HLC, Żel myjący z wapniem

Skład: Aqua (Water), PEG-40 Glyceryl Cocoate, Sodium Coceth Sulfate, Propylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Bacopa Monniera Extract, PEG-8, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Calcium Gluconate, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Triethanolamine
Dodatkowo prosiłabym o opinie na temat tych składów (który najlepszy):

5. Skład: Aqua, Aloe Barbadensis Exctract, Tocopheryl Acetate, Potassium Laureth Phosphate, Glycerin, Polysorbate 20, Tetrasodium EDTA, Methylisothiazolinone, Methylparaben, Malic acid, Parfum.

6.Skład: Aqua, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Allantoin, PEG-75 Lanolin, Methylparaben, Parfum, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Cetyl Pyridinium Chloride, Citric Acid.

7.Skład: Aqua, Glycerin, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl Biguanide, Allantoin, Parfum, Acetate, Polysorbate 80, Cetyl Acetate, Stearyl Acetate, Oleyl Acetate, Acetylated Lanolin Alcohol, Aloe Vera Extract,Sodium Hydroxide.

8.Skład: Aqua, Glycerin, Coco Glucoside, Allantoin, Aloe Barbadensis Gel, Phenoxyethanol, Polyquaternium-6, Polyaminopropyl Biguanide.
__________________
"To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia"

Edytowane przez Kaaaaja1995
Czas edycji: 2014-02-28 o 17:56
Kaaaaja1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując