Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-27, 15:56   #2856
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Tak, ostry pomarańczowy nie równa się ciepły pomarańczowy, choć pewnie autorka miała na myśli ciepły, kto wie, kto wie... Z tym że bardziej uwierzę w BW z pasującym pomarańczem niż BS z pasującą głeboką czernią i śnieżną bielą nawet BW nie będzie wyglądać idealnie w takiej czerni, nie mówiąc już o BS... Earth, pamiętasz artykuł o tym, że czerń gasi typy Czyste i wszystkie Wiosny? Tzn. nie tyle gasi, co sprawia, że osoba wydaje się mroczna, bo Wiosny i BW to typy przejrzyste, "jasne", czyste.

Magic, jeśli to zdjęcie ma dobre kolory, to twoja cera wygląda podobnie do mojej, też nie widać na pierwszy rzut oka, czy jest ciepła, ale potem można dostrzec żółty odcień (u mnie taki brzoskwiniowo-żółty), lekki rumieniec (różowy, nie czerwony), no i RUDE piegi. BW może miec rude piegi.

Z okazji podejrzewania mnie o zahaczanie o WS kupiłam sobie brązowe okulary przeciwsłoneczne. Takie błyszczące
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora