Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-04, 09:33   #948
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A to twoje pierwsze dobre kosmetyki? Jeżeli tak to całkiem możliwe, że tak reaguje cera na dobro.
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Polecam doz, jest duży wybór. Przyzwyczaiłam się już nawet do smaku, nie jest najgorszy.

Uważam, że lepiej byłoby jakbyś wprowadzała nowe kosmetyki stopniowo, dzięki temu wiedziałabyś co Ci służy, a co nie.
Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
czy wy też miałyście wysyp pryszczy po przejściu na naturalną pielęgnację? O ile wcześniej nie miałam większych problemów z pryszczami, teraz mam ich pełno

Eh, dopijam zielona herbatkę i lecę na uczelnię. Papa!
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
phenomena, bądź cierpliwa Mnie po przejściu na naturalną pielęgnację też okropnie wysypało. Podobno to efekt oczyszczania się skóry :P. Ale z dnia na dzień było coraz lepiej i teraz naprawdę jest bardzo dobrze Trochę cierpliwości i powinno być lepiej. Inna sprawa to to, że może coś źle działa na Twoją skórę. Wiele dziewczyn polecało żel hialuronowy, natomiast moja skóra go nie toleruje. Życzę cierpliwości, naprawdę warto
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Gdzieś w internecie czytałam, że potrzeba 2-3 miesięcy nim ciało/cera się oczyszczą. Na to potrzeba czasu, więc głowa do góry.
Dzięki dziewczyny! Poprawiłyście mi humor Będę spokojnie stosować to co stosuję na razie i dam mojej buzi czas na przestawienie. Zresztą nie jest jakoś tragicznie - po prostu jak zwykle na brodzie pełno tego dziadostwa. Nie wiem co ja mam z tą brodą doprawdy, jak zdarzy się tydzień, że nic mi tam nie wyskoczy to jest wielkie święto

Mam pytanie co do otwierania i zamykania porów - pory zostają otworzone i oczyszczone przy oczyszczaniu - to jasne, ale co potem - powinny być ponownie zamknięte, żeby żaden syf się tam znowu nie przedostał, tak? A jeśli tak, to czym zamyka się pory, żeby ich nie zapchać?
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując