Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 20:35   #2420
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

no no Buziak, piękności! daj znać co myślisz o obu paletach UD bo ostatnio się zastanawiałam nad którąś z nich (poza moją nieszczęsną UD<3NYC, której nigdzie nie mogę dostać )


Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Buzi.... dostalam szczekopadu!!!! Pobilas rekord kolekcjonerski . Jestes profesjonalna makijazystka-stylistka?
Mnie, to co mnie bardzo powala na kolana, to sa Meteoryty. Mam do nich chorobliwa slabosc. Czekam tylko na moment, gdy w Europie zakaze sie calkowicie testowania na zwierzetach (a to kwestia 2-3 lat), a Guerlain, niestety - testuje. A ja tak kocham te kulki.

Podobaja mi sie Twoje cienie Diora. Jakos nie zauwazylam pomadek. Moze slepa jestem. Jakie pomadki polecasz?

Jak nazywa kolor rozu Chanel, tego w prawym dolnym rogu zdjecia w Twoim ostatnim poscie?

Edit! Widze juz te pomadki, widze
mały off top ;p

A Guerlain samo się przyznało, że testuje, czy należy do LVHM? Bo ostatnio w wątku miałyśmy rozkminę czy aby ich na zieleń nie przenieść, a do niego należy Sephora, MUFE czy Dior, a ostatnio własnie rozmawiałyśmy, żeby Sephory nie przenieść na zieloną. Ja dostałam meteorki ostatnio właśnie jedne z kolekcji Buzi ;p bo sama wcześniej nie chciałam ich w drogeriach tykać przez niejednoznaczność, ale cudownie je wspominam z dzieciństwa jak moja mama ich używała jeszcze

Oby zakazano testów, byśmy się mogły spokojnie oddać kosmetycznej rozpuście ;p
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując