Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-24, 15:13   #523
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Używałam tylko damskiej wersji. Męską ma mój facet, ale stoi na półce jeszcze nie zaczęta.
Którą z damskiej wersji używasz:
- http://biovea.net/pl/product_detail....W-SZTYFCIE-64g
- http://biovea.net/pl/product_detail....W-SZTYFCIE-64g
Czy ten męski deo ma zdecydowany męski zapach, czy zapach może być traktowany jako unisex i czy zapach jest długotrwały ? Pytam, bo przy mojej nadpotliwości wolałabym chyba wypróbować tą męska wersję, może będzie mocniejsza w działaniu Co do męskiej Alterry, którą teraz stosuję, to zapach jest taki uniwersalny i szybko wyparowuje
Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Co do pszczelej, to niestety powtarza się historia z lawendową farmą. Na szczęście podaż na rynku mydeł naturalnych jest coraz większa więc każdy ma wybór.
No niestety, ja zawlekałam już dwa miesiące z zamówieniem, a teraz żałuję, że wcześniej nie wzięłam czegoś na przetestowanie
Choć z drugiej strony rozumiem postępowanie właścicielki Pszczelej Dolinki. Cóż akcja promocyjna miała na celi wypromowanie sklepu, co się udało. Dzięki darmowej dostawie sporo osób miało okazję przetestować wyroby Pszczelej, a wiadomo że większość zamówień realizowanych było właśnie na dniach darmowej dostawy, co sprawiało że zyski były mniejsze.


Byłam wczoraj w Rossmanie i z Alterry kupiłam jedynie odżywkę do włosów. Patrzyłam na serum z granatem, ale ono jest do skóry suchej, więc nie dla mnie. Szkoda, że w polskich Rossmanach są produkty Alterry tylko do suchej skóry.
Szukałam też serum Bielendy z wit C, ale w osiedlowym Rossmanie nie było żadnego serum tej marki.
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora