Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-03, 15:21   #4413
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez edzia_xdd Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam do was pytanie. Byłam na peelngu migdałowym u kosmetyczki 5 sierpnia i od mniej więcej 20 sierpnia do powiedzmy 29 moją twarz zaczeła bombardować masa zmian i to w różnych miejscach w których wcześniej się nie pojawiały np na szyi, przy uchu.
Czy te zmiany mogą być spowodowane kwasem migdałowym? pojawiłyby się dopiero po takim czasie? czy może gdzie indziej muszę szukać przyczyny
Czy kosmetyczka nie wspominała, że kwasy działają po dłuższym stosowaniu, w tym peelingi po całej serii zabiegów od trzech do sześciu??? Jeden zabieg wiosny nie czyni i prawdopodobnie skóra już zapomniała o pierwszym zabiegu. Wskazuje na to czas jaki upłynął, no i prawdopodobnie wysyp wiąże się z cyklem menstruacyjnym lub stosowaną pielęgnacją. Ja też miałam po migdale wypryski tam, gdzie wcześniej nigdy, ale po zakończeniu kuracji ( 5 zabiegów) pryszcze w ogóle mi nie wyskakują, no może jedna czy dwie drobne, szybkogojące się sztuki w trakcie miesiączki. Dbam też o to, aby efekty utrzymywały się jak najdłużej.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-09-03 o 15:22
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując