Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-29, 11:26   #1071
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
U mnie pogoda beznadziejna.

Adzio nutrisy u mnie sa w Muller ale powybierane odcienie. W schlekerze widzialam ferie cudny blondzik jedna jedyna w cenie powalajacej 9 e, w takim koszyku odrzutow. Ich tu nie ma czy jak?

a teraz doczytalam exellance maja wszystkie wode 9? te odcienie w gore liczac? gdzie to pisze na farbie?

Bunny przynajmiej masz wesolo z niunia. Koles szczujacy psa . Bosz takie stworzenie niestabilne emocjonalnie moze sie na dziecko rzucic. Trzeba pana podkablowac do strazy.

Agatu borda czerwienie fiolety dodaja latek wiec lepiej wczesnie sprobowac. Ja jak przekroczylam 3o zrezygnowalam bo juz dosc wiekowo zaczelam wygladac. W blondzie lat juz tak nie licza

Ja zawsze mialam lekko poddatne wlosy. W liceum scielam na zapalke. Potem stwierdzilam ze zapuszcze i ku mojemu zdziwieniu wlosy zaczely sie krecic i zbijac w kolki. Wygladalm jak stara babcinka po trwalej na wykalaczkach. Wlosy mi sie mocno kreca w dlugsci takiej do ramion wtedy mam je do ucha. Dluzsze juz sie prostuja , wystarczy ze je zawine i mam takie falowane bez prostowania.

Mysiu a jak nie rozczeszesz wlosow to one nie sa splatane? Ja sprobuje ale boje sie ze bede miala same koltony.

U mnie tylko balasamy do spukania daja dobry efekt nawet jak je zostawiam. Wszelkie odzywki stylingi powoduja klapniecie...

Fajna byla jakas odzywka z pantene taka do lokow jak podebralam szwagierce ale u mnie powoduje mega swedzenie.
Ja przed ostatnim farbowaniem 8.13 tez nie byłam pewna a ze musiałam wiedzieć aby Bunny mi wyliczyła stężenie to zadzwoniłam na infolinie i mi powiedzieli ze Exelence maja 6% wodę oprócz kolorów 01,02,03-te już maja 9% wodę.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora