Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak wyszczupleć na twarzy i ciele skutecznie w miesiac?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 10:48   #12
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak wyszczupleć na twarzy i ciele skutecznie w miesiac?

Cytat:
Napisane przez ChmielOwaa Pokaż wiadomość
O ile mi wiadomo to każdy ma sposób na siebie, a jeżeli nie podoba się komuś wypowiedź innych na forum to już jego indywidualny problem.

Pozdrawiam
Tu nie chodzi o to, że mi się nie podoba Twój lub Twojej siostry sposób na siebie. Możesz robić co chcesz, możesz robić setki niezdrowych rzeczy, które odbiją się na Twoim zdrowiu w przyszłości. Ok. Sęk w tym, że tutaj jest mowa o 14-latce, która jest w zasadzie dopiero dzieckiem. Podawanie jej sposobów na schudnięcie, które mogą w przyszłości skutkować poważnymi problemami zdrowotnymi to bardzo szkodliwa, nieodpowiedzialna rzecz. Nie mówiąc już o tym, że 14 lat to taki wiek, w którym jeszcze zazwyczaj nie jest się w pełni rozsądnym, więc jest stosunkowo łatwo bezkrytycznie podejść do czyichś rad.

Forum służy dyskusji. To nie jest mój indywidualny problem, jeśli piszesz coś takiego. Nie rozmawiamy tu o tym czy podobają mi się Twoje nowe szpilki, nie odnoszę się do Twojego sposobu ubierania, spędzania wolnego czasu czy Twojej pracy.
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując