Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-01, 20:27   #25
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Moim zdaniem najważniejsze jest znalezienie swoich ulubionych filtrow .
Ja mialam chwilę zwatpienia rok temu, kiedy zaczęłam przygode z mleczkami Avene. To był totalny koszmar. Włosy przyklejały mi się do szyji, jak był święta i witalam się z rodziną to malo nie przykleiłam sie polikiem. A zaznaczę,że mam skorę mieszana i policzki przesuszają mi sie. Mleczko avene tyle łapie skrobi, że nie dość ,że czulam gruba tlusta warstwę na twarzy to jeszcze byłam nieźle rozbielona przez skrobię. W porzedszkolu mojego dziecka nauczycielki pytały mnie sie czy ja dobrze sie czuję , poniewaz jestem taka blada .
Ale w trakcie poszukiwać znalazlam swoje filtry, z ktorymi czuje sie jakbym miala zwykle kremy na twarzy bez tapety. Na lato moj faworyt to Bioderma spray 50 i Vichy mleczko dla dzieci, zima avene krem. Maluję się codziennie i lubię to, rozsmarowanie filtra rano zajmuję mi ok 5 minut i od razu wklepuje podkad lub korektor, pudruje się i wychodze do ludzi. Wyglądam normalnie i wiem,że mam ochronę.
I powiem jedno: nigdy więcej lepiszczy, ktore utrudniaja nam zycie i wprowadzają nas w deprechę . Na stos z nimi .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując