Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 19:27   #4156
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Ś

magnesita
Masz boskie włosy

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Kiedyś wyglądały jakby piorun w nie strzelił. Teraz jest trochę lepiej, ale ciągle bez suszenia wydają się jakieś takie wymięte. Część jest prosta, część lekko faluje.
O widzisz, ja nie bardzo wiem jaki to efekt bo ja mam włosy proste jak druty co widać na zdjęciahc więc mogę sobie pozwolić aby same wysychały
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
no piękne włoski
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

cloche, magnesita
cudne włoski

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a no zapomniałabym-użyłam maski NS od anuli -i faktycznie, boskie włoski mam . Lekkie, gładkie, lejące, mięciutkie. No miodzio. Ja to już zawsze przy spłukiwaniu "czuję" jakie będą włosy i na ogół się sprawdza. Zobaczymy jak po kilkukrotnym użyciu, bo próbka ogromna (odlewka chyba raczej)i starczy mi na długo (ja mało daję odżywek.masek, bo mi obciążają). Bo ze mną tak jest że niektóre rzeczy na początku zachwycają, a potem....no cóż...zachwyt mocno topnieje....
No musiałaś to napisać?? i co to znaczy?Że trza kupić
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora