Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hmm..Co dla mnie? Szukam weny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-10, 18:18   #7
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Hmm..Co dla mnie? Szukam weny

Iza - zastanawiajace, ze zazwyczaj jest na odwrot (kolejnosc). Moze to obrazuje jak wielka metamorfoze przezywamy, we wszystkich sferach ze tak powiem

Hexxanno, dziekuje bardzo za Twoja odpowiedz. Chyba zdecyduje sie na ten Effaclar, do tego sama ukrece tonik z madzidel albo dokupie w komplecie tez z serii E ale tylko na strefe T. Co do moich naczynek, to sprawa moze troche przesadzona - nie mam popekanych naczynek, wiem natomiast ze mam do nich sklonnosc - geny - a poniewaz sie pilnuje i dbam o naczynka pod tym wzgledem to jedynym objawem jest zaczerwienienie i po prostu nierowny koloryt cer, popekanych naczynek brak. Mam wiec nadzieje ze tonik LRP, uzywany oszczednie nie zaszkodzilby mi. Jeszcze raz dziekuje

ps. Mam jeszcze pytanie odnosnie tego kremu: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19511
Ja wiem, reklama i ta nazwa, tak kusi ale wolalam sie spytac, czy taki krem przy cerze jak moja spelni swoje zadanie? Czy lepiej unikac kwasow owocowych (bo to chyba AHA a ja potrzebuje BHA) i ograniczyc sie do np. Effaclaru?
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując