Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-05, 13:09   #143
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
To dodaj probki do koszyka i wpisz kod promocyjny, wtedy bedziesz widziala czy obejmuje. Ale na moje oko ten kod odnosi sie do calego asortymentu , nie ma zadnych wylaczen :P

Ohhh wspolczuje Ci dylematow. Ja przez 3 dni zastanawialam sie jaki odcien wybrac, a rozterkom mym nie bylo konca Koniec koncow zamowilam 632 , choc nie powiem zebym z jakims przekonaniem go zamowila No, ale przetestuje. Ja formula sie sprawdzi, a kolor srednio to jestem zdecydowana zamowic 631
(...)
Tak zrobię, dzięki za radę
Wybieranie odcienia jest straszne, do dzisiaj mam nagromadzone próbki np. Amilie, bo nic mi nie pasowało i z desperacji zamawiałam coraz to inne w sumie całe szczęście, że tutaj jest tak mało kolorów, w grę wchodzą tylko dwa pierwsze

Dziewczyny, czego szukacie, kupując nowe minerały, innych firm? Lepszego krycia, lepszego odcienia, wtapiania się w skórę? Z czystej ciekawości pytam, bo czasem czytam, że ktoś już znalazł swój ideał, a wciąż szuka
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując