Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-31, 20:07   #1513
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wody już nie ma
A z kodów to wczoraj wchodziły takie:

PANTONE od 59zł
PODROZ od 99zł
TATTOO do zakupu prod. z SALE za 119zł
EYES15 od 149zł
REVLON od 159zł

kod na -10% KODYRABATOWE315


---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------



6500
Martuś Bardzo serdecznie dziękuję za kody.

Oj przytuliłabym takiego GOLDA Dopiero byłyby impreza!

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
fajnego to nie ma raczej. Wchodzi EYES15 (miniatura tuszu Estee) i PODROZ (dodaje jakąś małą kosmetyczkę douglasową pustą oczywiście) i to chyba tyle z prezentów

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------



no tak zapomniełam o Revlonie przyjdzie mi dziś ten lakier w pace ciekawe jaki kolor mam nadzieję że nie zielony bo nie znoszę zielonego
Amyz dzięki bardzo . Widzę, że Douglas się nic nie stara Stacjonarnie mają lipę, a na internecie olewają klientki. Tak się nie robi Najpierw rozpuszczają rabatami i gratisami, a teraz wielka lipa......

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Opłaciłam dziś zamówienie z D. I zamówienie z EL mam już wysłane więc może w pon będzie kurier

A oferta miesiąca faktycznie słaba, ale wydaje mis się że mało jakoś tego, może jeszcze coś dorzucą?
A miałaś kod na EL?
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora