Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-27, 17:33   #4511
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


Oto dzisiejsze streszczenie spamowania

Dzisiaj był ten dzień kiedy nie było mnie prawie wcale na wątku więc nie wiem co się działo ale tyle co ogarnęłam to przekazuję
1. Nadal nie ma Maarthusi na wątku to i promocji żadnych firmy nie robią trzeba się było zatem zająć czymś pożyteczniejszym niż mini zamówienia, próbki itp
2. Organizujemy Wielką Orkiestrę Wątkowej Pomocy. Każdy wpłaca na ochotnika złocisza albo ojro w szczytnym celu - Aniyam potrzebuje nowego kremu Diora jak żaba deszczu im szybciej uzbieramy, tym szybciej ulżymy jej w cierpieniu
3. Pomimo kryzysu finansowego Aniyam zaszalała jednak na zakupach
4. Buahhot i Antymonko pamiętajcie że jutro jest nowy dzień i będzie tylko lepiej
5.
- Karola87 witamy na forum - przestrzegamy przed bankructwem, lepiej od razu zmień pracę na lepiej płatną
6. Okazuje się że naczelny majtkozdzierca wątkowy - Euphoria nie działa na męża Korinki tak jak działać powinien spróbuj wieczorem - rano kubki zapachowe są najwyraźniej za mało unaczynione
7. Nasza nieoceniona pomoc w sprawach perfumowych i nie tylko Never szuka prawdziwej miłości - ważne aby miała potencjał w kroku i nie tylko przy okazji dowiedzieliśmy się, że potrafi ona ocenić na pierwszy rzut boobsa czy kandydat do kuntangotanga ma potencjał w kroku czy nie Jeżeli któraś nie chce kupować za małego kota w worku , a sama wstydzi się sprawdzić wysyłajcie zdjęcia do Never - ona jak na wątkowego Jackowskiego przystało obluka, doradzi, przepowie
8. Wszystkim tu obecnym gratulujemy zakupu szmin (Diorowych? - jeżeli to nie to - nie bijcie za mocno )


ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------



no to mam tą nową wersję w takim razie jeszcze zapakowaną w folijkę bo szkoda mi otwierać
Amyz jak zwykle super raport
i wow bo sie załapałam na wzmianke i tak już pracuję nad zmianą finansów

Co do odgryzania testerów - wielkie fuj i złodziejstwo. Takie pomadki to siedlisko bakterii.Tak jak Amyz testuje kosmetyki tylko na dłoni. Kiedyś widziałam jak w rossmanie laska malowała sobie paznokcie a potem odłożyła lakier na półkę
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora