Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-03, 15:00   #854
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Witam.Zakupiłam właśnie serum wit C i olejek do mycia twarzy z BU.Dodatkowo dostałam hydrolat z kwiatu pomaranczy.Nie mam zielonego pojęcia kiedy i jak go używać.Ma ktoś jakiś pomysł?Skoro myję twarz olejkiem to chyba bez sensu przecierać potem hydrolatem
.
Jesli czujesz niedowilzenie to mozesz przetrzec hydrolatem, albo po wieczornej toalecie przed polozeniem kremu nawilzajacego, rowniez jesli masz podrazniona skore mozesz sie nim pomiziac przed nalozeniem kwasow, zlagodzi to ich dzialanie.
A serum z C pod filtr rano...a jesli ta opcja Ci nie bedzie odpowiadala mozesz uzywac w nocki bez kwasow...mozliwosci masz wiele...
No a co do olejku myjacego to co tu duzo mowic...jak myjesz buzke to go uzywasz zamiast innych swoich dotychczasowych myjakow...
Pozatym hydrolat ma dlugi termin waznosci wiec nie musisz sie nim na sile mazac jesli nie czujesz potrzeby i mozesz go uzywac sporadycznie
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując