Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-11, 20:21   #617
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
przyznam się Wam, że prawie codziennie przed południem zachodzę do pobliskiego tkmaksu w poszukiwaniu ulubiałego szamponu mojej rodziny (Sukin). Specjalnie wcześniej, bo o tej porze rozkładają kosmy z dostawy - ostatniozdarza mi się je wręcz wydzierać prosto z koszyka... no ale mniejsza z tym chciałem tylko donieść, że dziś wykladali jakieś ogromne ilości kosmetyków Antipodes. Różnych rozniastych i każdy w cenie 69,90

coraz lepszy asortyment w tych tkm'ach.
Napiszesz cos wiecej o tym szamponie? Mnie od dwoch tygodni krew nie leciala i wszystkie ranki sie zagoily, wiec swietuje. Niemniej dalej swedzi. Wroce chyba do LP, bo nie wiem co innego zrobic .

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja po pierwszym razie byłam bardzo zadowolona. Teraz różnie bywa - raz trzyma mi dłużej, raz krócej i nie wiem od czego to zależy, niemniej 4 miesiące to maksimum. Mimo wszystko nie chodzę na ostrzyknięcie częściej niż co pół roku.
Ponoć długotrwałość efektu zależy głównie od tego, jak silną się ma mimikę, ale ja osobiście jestem zdania, że także od tego, na ile uczciwie lekarz aplikuje taką dawkę, jak deklaruje i za jaką kasuje .
Tak czy inaczej po sobie widzę, że choć zmarszczki na czole jakieś tam mam, to i tak są one płytsze niż parę lat wstecz, zanim zaczęłam
Dluzej niz mi, ale dalej krotko. Troche to rozczarowujace. Nie wiem jak te hollywodzkie plastiki to robia, ze caly czas czolo gladkie maja .

Pocieszeniem (slabym) za to jest dla mnie to, ze w ostatnim tygodniu dwukrotnie skomplementowano moja skore. Skora na buzi jest moim slabym punktem, ale zmienilam 1.5 miesiaca temu pielegnacje i nawet ja mam wrazenie, ze lepiej facjata ma wyglada. Teraz jeszcze znow mi sie zachcialo wypelniac doline lzowa, ale troche sie waham.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora