Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-26, 14:58   #585
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Amelko piękne mani w kwiaty.
Dziękuję
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4196289 3]
To tak: Zdjęcia 1 i 2 oddają barwę lakieru jaką można zobaczyć w google grafika... eee... no więc ten lakier tak nie wygląda.

Namęczyłam się nieco bo nie znalazłam ani jednego swatcha na którym mój Atlantis byłby tym samym Atlantisem...

Zdjęcia 3 i 4 to już lepsza barwa - i dzięki za radę z fotografowaniem na niebieskim tle. Tak, ten lakier jest właśnie tak mooocno zielony. Nie jest to czysta trawiasta zieleń oczywiście, ale w skali niebieski-zielony jest duuużo bliżej zieleni.

Mocno żelkowy, na fakerku cztery warstwy, niestety nadal nie ma krycia - a widać bo mam akurat na tym palcu cofnięty okropnie przyrost i tak ze trzy milimetry białej końcówki prześwituje. Na serdecznym dałam bazę + dwie warstwy Atlantisa i niestety jest płasko, no i niestety baza jeszcze zgasiłą jego "morskie tony".

Muszę sobie do niego znaleźć jakąś ładną, morską kremową i kryjącą bazę... [/QUOTE]Świetny jest Jak tak słabo kryje to też bym poszukała jakiejś bazy

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Lolli! Spóźnione, ale szczere życzenia samych perełek lakierowych i radości życia Wszystkiego najlepszego


Super pomysł
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja też mam coś nie-do-uchwycenia Mój aparat poddaje się przy czerwieniach, a programami graficznymi nie potrafię posługiwać się na tyle, żeby oddać właściwy efekt
W każdym bądź razie: moje dwie najukochańsze czerwienie Vipera - Strawberry Kiss i CC Ruby Slippers. Tak strasznie brakowało mi czerwieni przez miniony miesiąc, ehh
(Powieszę Wizaż za jajka za zjadanie jakości )
Mruuu, brakowało tutaj Twoich paznokci
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
urocze



ciekawi mnie jak na żywo wygląda, super
Dziękuję
Na żywo jeszcze piękniej Szczególnie w słońcu <3
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4196547 2]
Matko, co ja mam spakować? Przecież nie wezmę wszystkich lakierów... A może? Nieee... Może jednak? No nie no... Dwa tygodnie, to tylko kilka mani, ale na co będę mieć ochotę? Agrrr... Atlantisa sobie wezmę... i holosia a AP, wściekły koralo-róż SH, czekoladkę z Catrice... żółtka Lovely... chyba styknie? Jeszcze coś niebieskiego bym dorzuciła. Hm... no i Poshaka, i evelinkę diamentową + odżywkę sensique.

Nie nie, nie przejmujcie się mną, głupawkę przedwyjazdową mam [/QUOTE]
Hahaha
Miłego wyjazdu
Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Ja na wyjazd na wieś biorę jedynie bezbarwny. Więcej nie ma sensu, bo nie będzie kiedy malować. Zresztą wyśmiali by mnie jakbym zaczęła malować.
Czemu? :O
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
moje pierwsze kwiatki, wersja w macie i z topem
delikatna baza, odgapiona z Twoich ka-boomiastych zdobień. odgapiony motyw kwiatów, które po raz pierwszy mi wyszły! w stylu Beatki, ale i tak jestem z nich dumna, specjalnie dla Ciebie. skromnie, tylko dwa, bo bałam się, żeby nie zepsuć efektu końcowego moim parkinsonem.
miał być suchar na mani, ale ... nie umiałam się za to zabrać

uwielbiam Twoje zdobienia, kwiatowe motywy, jesteś moją mistrzynią.
a to moje skromne mani dla Ciebie
Ale słodko
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Mam mani dla Misi!
Przepraszam za spóźnienie Misia, dedykuję Ci swój pierwszy raz... z farbkami akrylowymi Serduszkowo-słodkopierdząco, bo wszystkie Cię kochamy<3 Niestety to szczyt moich zdolności na dzień dzisiejszy, bo zabrano mi lokum i musiałam malować przy stoliku do kawy. Jeszcze raz wszystkiego co najlepsze, nasza dobra duszko
Mani nie jest jakieś odkrywcze, ale prosto z serca() i malowane specjalnie dla Ciebie
Cudowne są
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora