Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Manicure hybrydowy ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-26, 07:03   #1711
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
goldika- dziękuję za szybką odpowiedź. sporo masz racji mówiąc o tej ilości która została w opakowaniu. cóż, z jednej strony kusi mozliwosc zakupu w korzystniejszej cenie ja bede hybrydy robila sobie,moze kolezance, szwagierce czy tesciowej- ale nie na stałe -wyłącznie okazyjnie a jak to jest z ważnością Hybryd? je również przechowujecie w lodówce jak zwykłe lakiery ??

przejrzałam juz całkiem sporo info o lakierach które polecacie -ale w gruncie rzeczy-chyba nie padło pytanie KTORĄ MARKĘ WYBIERACIE NAJCZĘŚCIEJ ?
chodzi mi po głowie kompletowanie Semilac + estetiq.
boję się troche kupic lakiery za 6-8 złotych - nie wiem dlaczego ale mam przekonanie ze to mogą byc niewiele warte buteleczki moze jak kupię porządniejszą bazę to zdecydę sie zaryzykowac-bo widzialam ze częśc z Was tez tak robi
z tanszych firm glownie Dziewczyny polecaja: semilac, cosmetics zone, a.t.a., estetiq, bluesky.
z drozszych: mollon, mistero milano, cnd, indigo.

z mega tanich. a schodzacych od acetonu sa: 5th dimension i beauty nail. kosztuja ok 6zl.


jak na uzutek wlasny to bym nie szalala z iloscia. wez pod uwage, ze taki mani robi sie ok 2razy w miesiacu. wiec jak kupisz 10kolorow to kazdy uzyjesz w roku kilka razy tylko. a z wlasnego doswiadczenia ci powiem, ze upatrzysz sobie dwa, trzy ulubione kolory i bedziesz sie ich trzymac reszte odstawiajac w kat.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora