Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-25, 10:36   #3962
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez LadyElfiee Pokaż wiadomość



Ja Ci mogę polecić korektory MAC Studio Finish i Select Cover up
super kryją i jest tyyyle kolorow, że kazdy znajdzie coś dla siebie
dziekuje, a gdzie mozna kupić? Nie spotkalam sie jeszcze w sklepie z taką firmą.

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez uncertainty Pokaż wiadomość
a'propos korektorów... zawsze używałam zielonego z Dax Cosmetics, ale jakoś z revlonem się nie polubił i nie chcą współpracować może któraś z was używa czasem zielonego korektora na większe niespodzianki i może mi jakiś polecić?
nie znam sie za bardzo na korektorach...zielony jest do cery naczynkowej czy nie tylko ?

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kiciaaa87 Pokaż wiadomość
Ja wybrałam Revlon ze względu na dobre krycie i trwałość.
Jakbym miała ładną cerę bez blizn potrądzikowych to bym nie sięgała po niego, bo po co.
Miałam ochotę na Bourjouis, ale przeczytałam że nie jest on za bardzo kryjący i zrezygnowałam. Niestety ja potrzebuje krycia.
Mi REvlon jakoś mocno nie kryje, wieksze przebarwienia delikatnie widac po nałożeniu, ale uwielbiam go za to, że cera z podkłądem wygląda tak naturalnie i jest super trwały ;-) Ja potrafiłam nad jezioro w upal nałożyc podkład i nic sie z revlonem nie działo. Rewelka
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując