Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-02, 17:05   #3985
chester1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja tez kupiłam na alegro od Wika64,dziewczyny nie martwcie sie o to czy sa orginalne bo napewno sa(jezeli kupujecie od sprzedawcy z dobrymi opiniami),tak samo kupowalam wczesniej loreal true match i byl w 100% orginalny,jakies dwa lata temu pracowalam w Anglii i tam te podklady sa w smiesznych cenach stad ta moja pewnosc;p co do kremu to moj najwiekszy problem,moja skora strasznie sie przetluszcza i w miejscach T pomaga mi tylko Rilastil,a na reszte twarzy uzywam olay total e. na noc,bo ten do cery tl i mieszanej kompletnie sie nie sprawdza. Do florencja16-troche malo podalas cech jezeli chodzi o odcien Twojej skory,np ja rowniez mam karynacje jak najbardziej wpadajaca w zolc dlatego wybralam golden beige ktory niestety okazal sie za jasny(jestem typem zrednio opalonym),polecam strone revlona orginalna tam sa odcienie i moze nie sa takie dokladne bo na zywo roznia sie intensywnoscia ale jezeli chodzi o odcien w sensie czy zolty czy rozowy to idzie zaobserwowac.
chester1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując