Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie rzęs
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-30, 08:40   #635
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
Tak.Jesli chcecie utrzymac piekny efekt to są dwa najbardziej rozsądne wyjscia.Albo tuz przed slubem pierwszy raz albo dosztukowanie na 2,1 dzien przed.Pozdrawiam przyszle mężatki.Ja niestety nie mogę polecic stylistki z waszych miast.Tylko z Krakowa!
Polecam pierwszy raz na okolo 3 tyg przed slubem i uzupelnienie tuz przed. Bo pierwsze zalozenie na 2,1 dni przed moze byc ryzykowne... zadna panna mloda nie chciala by isc np. z uczuleniem do oltarza.

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez paulla1 Pokaż wiadomość
Pomóżcie ! spuchły mi powieki po doczepianiu rzes a było to dopełnienie.Troche mnie swędzi i mam zaczerwienione.Ponoc od płatu kolagenowego?moze ktos mial podobny przypadek?
Dostalas uczulenia, takie rzesy trzeba szybko zdjac.
Uczulenie od platkow kolagenowych wystepuje po okiem a nie na powiece gornej.

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez LilyLauraIsabelle Pokaż wiadomość
Hej, sluchajcie, czy jest tutaj ktos kto potrafilby mi jasno wytlumaczyc roznice miedzy rzesami syntetycznymi a jedwabnymi? Wybieram sie na przedluzenie wlasnie i w sumie nigdzie nie moge znalezc ladnie opisanych dwoch typow rzes moje nie sa jakies slabe, sa dosc dlugie, a ponos syntetyczne bardziej obciazaja tak? Mysle, ze nie byloby wiekszego problemu z obciazeniem w takim razie, jednak efekt jedwabnych jest chyba bardziej delikatny i naturalny od syntetyczych, tak? Nie wiem, na ktore mam sie zdecydowac, doradzcie prosze
Juz bylo to opisywanie kilka razy - tez wa watku zbiorczym - nie ma czegos takiego jak rzesy jedwabne... nawet sztuczny jedwab to syntetyk. Wiec wszystkie rzesy sa po prostu syntetyczne... roznica polega jedynie na profilu, podkreceniu, grubosci, lekkosci, mikroporach, ktore posiadaja i elastycznosci.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując