Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-23, 14:57   #243
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
a możesz podac linka do niego? bo tak myślę, że nigdy się wcześniej nie interesowałam tym serum, dopiero dzis, więc chyba justa79 nie ma racji znalazłam w wyszukiwarce info, że jest na stronie mazidla.com i ten przepis na serum jaki tam znalazlam mnie przeraził szczerze mówiąc http://www.mazidla.com/index.php?opt...&id=6&Itemid=2 głównie dlatego, że nigdy nie robiłam nic takiego, nie mam pipetek, butelek typu "amber" , o składnikach nie wspominając... dlatego od razu pomyślałam, ze kupię i będzie gotowe ale jakby to Twoje było takie proste, jak mówisz to bym chętnie zerknęła jak będziesz mieć chwilę czasu by wkleić

To jest mniej wiecej to samo serum tylko ja robie wedlug Basi K. Uproszczone proporcje.

10 ml dest. wody,
0,5 ml wit. C w proszku bedzie z tego 5% wit. C w serum
1 kapsulka wit. E 200 I.E.
3-4 krople alkoholu, ale zwyklego - wodki
lecytyna, ktorej ja nie dodaje, wiec wstrzasam przed uzyciem buteleczke.

Buteleczke z ciemnego skla 10ml poj. i najlepiej z pipetka w zakretce kupisz w aptece, to samo wit. E, wode na stacji benzynowej, a wit. C w proszku to ktos to kiedys podawal jakis adres do warszawskiej firmy ktora tez wysylala dla zwyklych klientow mniejsze pojemnosci wit. C w proszku (napisz PW do Basia39, ona chyba zna linka do tej firmy).
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując