Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-23, 17:59   #248
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Wiesz, ja jakis rok temu nie wybrazalam sobie makijazu bez nalozenia fluidu + pudru sypkiego i innej kolorowki, no i oczywiscie korektora glownie na syfki. A od momentu kiedy zaczelam uzywac serum z wit. C + retinoidow + wysokich filtrow przestalam stosowac podklad i stalo sie to bez bolu, zupelnie naturalnie. Po prostu juz go nie potrzebuje, serum i filtry ladnie rozjasnily mi twarz, krostki nie robia mi sie prawnie wcale. A jak pojawi sie jakas niespodzianka to tribiotic na noc i do rana znika, a rano ew. odrobina korektora. Sprobuj pouzywac flitrow ... przez jakis czas to sama sie przekonasz ile z tego korzysci. Szczegolnie, ze okres jest ku temu odpowiedni, bo robi sie coraz chlodniej i latwiej zniesc na twarzy tyle mazidla.

Teraz uzywam tylko filtra, do matowienia puder jedwabny do ciala Dr. Hauschka, dla odrobiny koloru puder sypki Hauschka.
Czytałam o tych pudrach, może się skuszę, chociaż przyznam, że cena wysoka. Moze byś mi poleciła jakieś tańsze filtry na początek?

Aha i wracam do pytania
Czy miałaś na mysli to :
http://www.floslek.com.pl/polska/kos...20NACZYNIOWYMI

Przepis na uproszczone serum, które podaliście wykorzystam od razu w poniedziałek.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując